Nowości

W naszym kinie wybieramy wiele rodzajów filmów, które mogą się podobać ludziom. Nie kierujemy się wyłącznie opinią specjalistów, lecz wyświetlamy filmy rozmaitego rodzaju, ponieważ są osoby, które akurat bardzo rozreklamowanych filmów nie chcą oglądać, tylko chętnie obejrzeliby coś innego niż wszyscy. Nowości u nas to filmy, które w danym roku weszły do kin. U nas obecnie w nowościach są filmy, które weszły do kin w bieżącym roku. Będzie to między innymi „Cuda z nieba”. To film z roku 2016. Jest to obyczajowy film, w którym niepełnosprawna dziewczynka ulega wypadkowi. Jednak cała tajemnica filmu polega na tym, że owa dziewczynka po wypadku doznaje cudownego ozdrowienia. Film ten łączy ze sobą historię z życia chorej osoby, połączoną z istnieniem Boga lub w przypadku atestów, jakiejś niezwykłej siły sprawczej.
To bardzo sensowny i wprowadzający rozmaite cechy film. Cechy, które w obecnym świecie są rzadkością. Dla milusińskich pojawiła się kolejna odsłona filmu „Kung Fu Panda” oraz „Księga dżungli”. Dla kogoś, kto lubi filmy z dozą dreszczyku, dobrym pomysłem jest Cloverfield Lane 10. To film, który pokazuje okrucieństwo ludzi. Młoda kobieta ulega wypadkowi i po nim budzi się w piwnicy jakiegoś obcego mężczyzny. Ów mężczyzna utrzymuje, że uratował ją od ataku chemicznego. Dla osób, pasjonatów kryminalnych filmów doskonałą ofertą są „Psy mafii”. To opowieść o gangu, który planując atak na jedna część miasta, chcą zabić policjanta, by odciągnąć uwagę wszystkich od tego, co planują.
To film dla ludzi, którzy uwielbiają mafie, pościgi, walkę i kombinowanie. Wykonany z rozmachem ”Moje wielkie greckie wesele” nareszcie doczekało się kontynuacji. W drugiej części bohaterka cały czas będzie próbowała wydostać się spod wpływu greckiej rodziny.